אודותינו

אודותינו הכרית הירוקה

הכרית הירוקה הינה יצרנית של כריות חימום / קירור פרימיום איכותיות לחימום במיקרוגל ולקירור במקפיא.

הכריות חימום שלנו הינן 100% טבעיות מבד כותנה אקולוגי, ממולאות בזרעי פשתן טבעיים ללא תוספת של חומרים או תמציות כלשהן.

אנו מייצרים את המוצרים בישראל.

הכל החל לפני כ-15 שנה...

כאבי גב שהופיעו פתאום וגרמו לכאבים חזקים ואי יכולת לתפקד גרמו לי להוציא מהארון את הערכה שקניתי כמה חודשים לפני כן בחו"ל של כריות חימום / קירור הממולאות בזרעי פשתן.

לאחר חימום כרית גב במיקרוגל והנחה שלה על האזור הכואב, ההפתעה הייתה מוחלטת כשהכאב נחלש לאט לאט ואיפשר לי כעבור מספר דקות לקום ואפילו ללכת בתוך הבית (דבר שלא היה אפשרי כמה דקות קודם לכן).

מאז עברו כמה שנים וכמובן שהמשכתי לעשות שימוש בכריות חימום – קירור בהתאם לצורך אבל ההחלטה לייצר כריות חימום / קירור איכותיות אשר מיוצרות בישראל לא איחרה לבוא.

לכן היום אנחנו מייצרים את הסדרה של הכרית הירוקה – סדרה אשר תוכננה ליצור מוצרים ברמה הכי גבוהה בשוק כריות חימום / קירור בישראל כדי לתת פתרון איכותי וארוך טווח ללקוחות, פתרון שבמקרה הצורך יעזור וירפה מהכאב או שסתם יחמם בצורה טבעית ללא סיכון מיותר בימים הקרים.

בתכנון תהליך הייצור של הכרית הירוקה לקחנו בחשבון את היתרונות של כל הגורמים המעורבים בתהליך הייצור ובחרנו את האיכותיים ביותר תוך רצון לספק מוצר ישראלי טבעי ואיכותי לעומת מוצר זול made in china.

בשל הרמה הגבוהה של הכריות שלנו, ניתן למצוא בין לקוחותינו בעלי מקצוע כגון פיזיוטרפיסטיים אשר משתמשים בכריות שלנו מדי יום שלנו לטיפול מקצועי בלקוחותיהם הסובלים מפגיעות, פציעות ומכאובים שונים.

אנו נהנים מלקוחות מרוצים, הזמנות חוזרות ומשלוחי כריות בתור מתנה לחברים, מכרים או בני משפחה לאחר הניסיון הטוב עם הכרית שלנו.

בנוסף לכריות חימום / קירור המופיעות באתר אנו שוקדים ומפתחים באופן תמידי מוצרים חדשים ומשפרים מוצרים קיימים בכדי לתת את המענה הטוב ביותר שניתן בצורה טבעית באמצעות טיפול בחום / קור.

הכריות מתאימות לטיפול במגוון רחב של כאבים.

לרשימת המוצרים לחץ/י כאן.

כל הזכויות שמורות להכרית הירוקה © 2018. בניית אתר אינטרנט ע"י WebCart
Free Delivery