הצהרת נגישות

עדכון: אפריל 2017.

כללי

הכרית הירוקה שואפת להבטיח כי שירותיה יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות. הכרית הירוקה השקיעה כמות משמעותית של משאבים כדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, בשוויון, בנוחות ובעצמאות.

נגישות בכרית הירוקה

הכרית הירוקה מספקת את אתר האינטרנט לנגישות של אתר האינטרנט של UserWay שמופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לכרית הירוקה לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.0).

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות של הכרית הירוקה על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע כדי לטעון את תפריט הנגישות במלואו.

כתב ויתור

הכרית הירוקה ממשיכה במאמציה לשפר את הנגישות של האתר והשירותים שלה באופן מתמיד מתוך אמונה שחובתנו המוסרית הקולקטיבית היא לאפשר שימוש רצוף, נגיש ובלתי-מוגבל גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלויות .

למרות מאמצינו להפוך את כל התוכן והתכנים באתרנו להיות נגישים לחלוטין, ייתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאם במלואו לסטנדרטים המחמירים ביותר של נגישות. זה יכול להיות תוצאה של אי מציאה או חוסר זיהוי של הפתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך

אם נתקל בקשיים בתוכן אתר הכרית הירוקה או שאתה זקוק לסיוע בכל חלק באתר שלנו, אנא צור איתנו קשר כמפורט להלן ואנו נשמח לסייע לך.

יצירת קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, יש לך שאלות או זקוק לסיוע, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של אתר הכרית הירוקה כדלקמן:

Email: info@greenpillow.co.il

התוכן באתר זה נכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיועד לנשים וגברים כאחד.
כל הזכויות שמורות להכרית הירוקה © 2018. בניית אתר אינטרנט ע"י WebCart
Free Delivery